9 Nisan 2012 Pazartesi

VEREV SEHBA ÖRTÜSÜ

DANTEL OYA
VEREV SEHBA ÖRTÜ
Bu model çok kısa sürede örülür bu örtüyü 1 saatte rahatlıkla örebilirsiniz. Dantel kullanmayı seven fakat örmeye zamanı olmayan bayanlara ömerebileceğim bir model.
Malzeme: 60 numara filoş iple örülüe dantel ipiyle ollmaz.
Yapılışı: 6 zincir çekilip 12 sık iğne doldurulur. Her deliğe zincir çeker gibi uzatılır bırakılır sonraki deliklerede aynı şekilde yapılır. Bu çektiğimiz gözenekler örümcek yardımıyla tepelerden birleştirilir. Örümcek 3 ipten oluşur ikisini sık iğne ile doldurup 3 zincir çekilip batılır yine sık iğne doldurulur bu şekilde sıra tamamlanır.


Coskun Ortu Guldal Somentabl Kelebek Somentabl ufak kelebekli ortu Zisan Ortu Gulsah Ortu Icice Ortu Artvin Ortu Leylak Ortu Orumcek Ortu Gul Yolu Ortu Gullu Ortu Modern Ortu Gittigidiyor Ortu Daisy Somen Semasi Susen Somen Yaprak Ortu Elele Ortu Papatya Ortu Tepsi Ortusu Guzeli Tepsi Ortusu Elicabuk Tepsi Ortusu Kalp Kalbe Tepsi Ortusu Tepsi Ortusu Semalari Gul Tepsi Ortusu Gulcan Tepsi Ortusu3 Gul Tepsi Ortusu Dort Cicek Tepsi Ortusu Kib Tepsi Ortuleri Bahar Tepsi Ortusu Cilve Tepsi Ortusu Cemre Tepsi Ortusu Eti Tepsi Ortusu Tepsi Ortusu Bayram Tepsi Ortuleri Kelebek Tepsi Ortusu Gul Tepsi Ortusu Yarimay Tepsi Ortusu Tepsi Ortusu

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP