5 Ocak 2011 Çarşamba

Marifetli Cadı 1 Yaşında

Bugün özel bir gün.......
Bugün güzel bir gün.......
Bugün kuzucuğum İrem'imin doğum günü......
Bugün Marifetli Cadının doğum günü :) .......
Evet tam bir yıl önce tam da prensesim, güzel kuzumun doğum gününde sizlerle beraber olamaya başladık.
      Acısıyla tatlısıyla tam bir yıl. Nasıl hızlı geçti zaman anlatamam. Tam bir sene önce Yılbaşını Öznur'larda kutlamıştık ve o akşam Sibel yemek sitesi açmak istiyorum ama nasıl açılır bilmiyorum dedi. Sibel hakikaten nefis lezzetler yaratan bir arkadaşımız. Dur dedim Sibelcim, iyi olacak hastanın ayağına doktor gelirmiş :), benim arkadaşım Yeşimcim namı diğer Ojeli Parmağım bir site açtı, ondan öğrenelim sana da açalım....; Yeşimle Sibelin sitesi için şurayı tıkla, burayı seç derken aaa birde baktık benim mail adresimden bana site açıldı. Bir telaş isim aradık apar topar, olurmu, olmazmı, yapabilirmiyim, ben yazamamki ama yaptıklarımı paylaşırım diyerek giriştim site olayına. Vallahi saolasın Yeşimcim; sayende sıkıntılarımı atacağım, yeni yerler, yeni insanlar keşfedeceğim, vayyyy beee şu hayatta ne Marifetli Cadılar dediğim nice site ve dostlar edindim. Ha bu arada Sibel ne mi oldu? hala bir türlü bir araya gelip kızcağızın sitesini açamadık. Açınca buradan duyuracağım hepinize.
      Başlangıcı çok güzel ama son kısmı zorlu bir yıl oldu. Özdenciğimin nişanı, düğünü derken aniden çıkıveren ve bizi derinden çok derinlerden sarsan babacığımın hastalığı ve ani kaybı. Bitirdi beni bitirdi..... Dayanamam derdim, yapamam onsuzluğa ama bir şekilde dayanıyor insan çocuklarım için, eşim için, annem için, kardeşlerim için ayakta durmam lazım. Arada ağlama krizlerim gelse de, arada yüreğimi çıkarıp atasım gelse de, arada sinir krizleri gelse de, fazlasıyla alıngan olsamda hayat devam ediyor. Güzel Allahım bir can emanet etmiş hepimize; emanete hıyanet etmemek lazım diyerek, yavrularımı düşünerek.......
       Artık toparlanma zamanı geldi, beni bekleyen o kadar iş var ki yapılması gereken; sizlerle paylaşmam gereken bir sürü proje...eee ne diyelim o zaman Nice yıllara, nice yayınlara hep beraber. İyi ki varsınız dostlar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP