21 Aralık 2010 Salı

Nişanımızı da yaptık geldik...


Merhaba arkadaşlar, uzun bir aranın ardından sonunda buradayım. Kızımın söz gecesinden sonra nişanımızın yakın olmasından dolayı, bu süre içersinde sizlerden uzak kaldım, ve bu aradan sonra tekrar bir başka tatlı telaşımızla açılışı yapmak istedim. Bu yoğun günler ve koşuşturmaca dan sonra geçtiğimiz hafta pazar günü nişanımızı gerçekleşitridik. Çok güzel çok anlamlı ve bir okadar eğlenceli bir gece oldu. Nişanı evde aileler arasında yapılmasını isteyen gençlerin bu istekleri doğrultusunda hummalı günler yaşandı, çarşı, alış veriş, nişan sepetleri hazırlığı, nişan bohçaları, evde ki ikramlar, kıyafetler derken o gün geldiğinde heyecanımız ikiye katlandı.

Damat tarafının hazırladığı nişan sandığı, ve bohçalarıyle birlikte diğer hediyeler teslim alınırken, bizim tarafımızdan hazırlanan nişan sepetleri ve bohçaları giderken teslim edildi.  Herşeyi en ince detayına kadar düşünülmüş ve alınmış, hani tabri caizse gelen bohça ve sandığın içinde yok yok, karşlığında kız tarafı olarak ta laik olacak şekilde bizlerdeelimizden geldiğince hazırlamaya çalıştık. 

Bizden gidenler ve hazırladığımız çok cici lavanta keslerini resimlemeye zaman ve imkan olmadı ama bizde kalan ve damat tarafından gelen ciciler hediyeler, sandık ve bohçalar en kısa zamanda sizlerle buluşturcam. Şimdilik stüdyoda ki fotoğrafları paylaşarak bu sabırsızlığıma son vermek istedim. Daha sonra bizlerin ve bahsettiğim hediyelerin fotoğrafları da görücüye çıkacaktır. Ama ben daha fazla bekleyemedim ve dünya güzeli prensesimle "oğlum" dediğim sevgili müstakbel damadımın birbirinden güzel pozlarıyla sizleri başbaşa bırakırken;

Bir kaç teşekkür dileklerim olucak. Öncelikle İstanbul dan, sevgili dostum, fedakar arkadaşım Ayşen'nin (benhurum) kızım için hazırladığı ve lavanta keselerini dağıttığımız "nişan sepeti" ve "nişan " yastığı"  için buradan kendisine çok teşekkür ediyorum. O marifetli ellerinin değidiği bu şirin hediyeleri ve düşünceli jesti gercekten bizim için çok anlamlıydı.

Ve yine sevgili Örgücü Nine nin, yine kızım için ördüğü ve yolladığı, pamuk ellerinden pamuk gibi "gelin şalı" için de kendisine çokk ama çok teşekkür ediyorum. Çok zarif ve güzel bir örnekle bütünleşen bu şalın da bizim için her zaman değeri bir başka olucaktır. (hediyelerimi kendi resimlerimle daha sonra sizlerle paylaşıcam)


Ayrıca, söz gecemizi paylaştığım yazıdan sonra içten dilek ve temennilerle beni yanlız bırakmayan, tebriklerini ve kutlamalarını esirgemeyen tüm dost ve arkadaşalarıma da çok teşekkür ediyorum. Bu teşekkürler le kalmayıp en kısa zamanda ziyaretlerinize gelicem.

Şimdilik hoşçakalın diyor, selam ve sevgilerimi yolluyorum.
Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP