10 Kasım 2010 Çarşamba

"Utandıklarıma" açık mektuptur !!Acaba şu son referandumda "evet" diyenlerin yastığa başını koyduklarında vicdanları rahatmı? İnsani duygulardan ziyade ulusal ve Milliyetçilik duygularını hani rüzgarın arkasında bıraktılar da, "ANDIMIZI ve İSTİKLAL MARŞIMIZI" n yasaklanmasına ses çıkarmıyorlar, bloglarında bangır bangır sahte demokrasi havarilerinin çığırtkanlığını yaparken, acaba "bizi biz yapan, bu Cumhuriyet'in, Atatürk ün emaneti, oan bu değerleri, hilafet ve şeriat özlemi (onlara göre ileri demokarsi) uğruna yasaklanırken neden suskunlar acaba? Söylecek sözleri, bakacak yüzlerimi yok yoksa bıyık altından tebessümlerinimi saklıyorlar, yoksa oyuna geldiklerinin mahcubiyetinden doğan utançlamı suskunlar. 

Şimdi mesut ve bahtiyarmısınız, daha mı demokrat oldunuz, daha mı medeni oldunuz, daha mı insan oldunuz. Yazıklar olsun sizlere. İsyanım bütün bu çirkinlikleri "yapandan" çok "yaptıranlara" bu yüzden "yaptıran" şahsiyetler olarak sizlerden utanıyorum. Ancak sanmayın ki, emellerinize ulaşacaksınız, Hiç bir güç ve sahtekarlıklar ve sahtekarlar bunu başaramıycak. Türk'üm demenin, artık suç sayıldığı zamanda, Türklüğünden , Andından ve Marşından utanan, böyle bir zihniyetin arkasına sığınan hainlerin bu Vatan da yerleri yok. Birgün tarih sizden de hesap soracak, ama ondan önce bu halk soracak. Oylarınızla ve tepkisizliğinizle bu duruma getiren sizlersiniz. Bu size açık itham ve düşüncedir. Sizden ve hiç kimseden de korkmuyorum. 

Ayrıca, kaç kişi, bu milli eğitim şurasın da alınan kararlardan habersiniz, akmerkez de statünüze yakışır şekilde alış veriş yapmaktan, davet sofraların da, kekler börekler eşliğinde magazin icra etmekten, yorumlarda mesajlarda yağdanlık misali geyik muhabbetlerin den başınızı kaldırıp, bihaber olduğunuz bu kararlardan kaç kişi haberdar yada kaç kişi bunu bilipte susuyor. Yazık, birgün bu duyarsızlığınız yada korkaklığınız, çocuklarınıza vereceğiniz hesapla size geri dönecek.

Bugün bu ülkenin kurucusu Atatürk ün ölüm yıl dönümü, eminim hala buna sevinen nice şahsiyetler var. Gün geçtikçe çoğalan Atatürk ve Cumhiryet düşmanlığı, ve bunlara çanak tutan peşkeşçiler, şakşakçılar bir kaç edebi kelimelrden oluşan formalite "kutlama mesajları"yla bu işi geçiştirseler de, gercek vatansever ve aklı selim insanlar hala bu büyük önderin yokluğunda "minnet,hüzün ve özlem" hissetmektedir.a

Düşünüyorum da, böylesine fedakar, sadece halkını düşünen, halkla iç içe olan, vatandaşına bağırıp çağırmadan, ona hakaret etmeden, onun derdini dinleyip, onun seviyesine inip şefkatini saygısını esirgemeyen insan gibi insana nasıl bu kadar düşman olunabilir. Bunun cevabı aşikar ama bunları yazarak prim vermek istemiyorum ama şunu hatırlatayım, sanırım bu düşmanlar şunu unutttular, bu "insan" olmasydı şu anda dedeleriniz nineleriniz ya Fransız ya İtalyan ya Rum olucaktı, bunu hatırlayarak belki içine düştüğünüz hezeyandan sıyrılırsınız. 

Bugün belki çok ağır konuştum, birilerini kırmak hakaret etmek değil amacım, eğer öyle olduysa da kusurbakmayın ama gercekler acıdır diyeceğim. Çünkü içinde bulunduğumuz durumdan daha ağır olamaz. 

Ulu önderimize Allah Rahmet eylesin diyerek, saygımı özlemimi bir kez daha dile getirmek istiyorum. Ve herşeye, herkese inat "NE MUTLU TÜRKÜM" diyorum.

Dipnot; borsanın, bankaların, yabancıların elinde. tüpraş, telekom, tekel, petkim, erdemir, liman işletmeleri, elektrik dağıtım, sümerbank, eti maden işletmeleri satıldı..şimdi 52 adet baraj satışta. rahat uyu atam !!!

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP