24 Ekim 2010 Pazar

Bu çantalar alınmazmı / Bende hediyelendim


Hepinize hayırlı haftalar diyerek, ev ahalisini işe okula yolcu ettikten sonra, bende yollara dökülmeden önce bir ses vereyim dedim. 
Benim bir hamarat arkadaşım var ya, Yıldız, hani ne görürse hemen kapar, yapar, eli ayağı boş durmaz, işte bu kızımız hamarat "mandalin çıkmazından" başka yere çıkamayıp orda kalınca:) oda almış eline tığı yünü başlamış bu "hanim dilendi bey beğendi" örneğinden çantalar, heybeler yapmaya. Bir yapmış bir yapmış ki sormayın, öyle baştan savma iş te değil içi astarlı yani. Neyse ben lafı daha fazla uzatmayım, almak isteyen, sormak görmek isteyen olursa sayfasına buyursun efendim.

Bu arada daha öncede yazmıştım ama, resimleyerek teşekkür etme fırsatım olmamaıştı. Sevgili Vefalı arkadaşım Haticem, bana çok çok cicimi cici bir çanta yapmıştı. Kendisine oturmaya gittiğimizde konusu geçmişti. Aaradan iki gün geçti, öğlene doğru kapı çaldı, bir baktım kaşrımda kargo, aaaa dedim banadamı hediye gelirmiş:) (hediye ile ilgili hiç bir etkinliğe katılmadığım için diyorum yani) Sağolsun kot kumaştan çanta dikip kendi elleriyle işlemiş hazırlamış, eskilerden kalma kanaviçe nakış aplike ederek daha bir değerli, daha bir orjinal yapmış. Kullanmaya bile kıyamıyorum, yüreği güzel arkadaşıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

İşte hediye çantam:)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP