4 Ekim 2010 Pazartesi

Ben ankette bu partiyi nasıl unutumuşum :(


Günaydın arkadalşar, kısa bir aradan sonra ben döndüm ama çok kalıcı değilim. Sinüzit belası yüzünden pc başında fazla oturamıyorum. Neyin nesidir bilmmiyorum, çocukluğumdan beri şu grip nezle ne varsa çok ağır geçiririm. Gecen akşam acile zor attım kendimi, iğneler antibiyotikler derken biraz daha iyiyim ama seslerim, boğazlarım ve gözlerim berbat. Bu kışı ben erken karşıladım.

Efendim yokluğumda bana geçmiş olsun dilek ve güzel temennilerde bulunan arkadaşlarıma dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Hiç ummadığım bloglar beni unutmamış, çok sağolun. Yorumlara henüz onay vermedim çünkü bire bir cevap yazıp dönmek istiyorum, ancak şu an bunu yapamıycam için, biraz daha müsade istiyorum sizden. Daha önceden pc de kaydettiğim bir yazımı da paylaşmak istedim.

Siyasi ankette ben bu partiyi (hepar) unutmuşum, artık geri dönemiyorum ama gerçekte ki anketlere baktığımda baya bir oy potansiyeli var, ancak bu partiyi bilmeyenlerin bilmesi, bilenlerin de iyice tanımaları gerekiyor. Bu siyasi söylem ve özgürlükçü demokartik düşünceler inanın bu ülkede "saltanat" düşkünlerinden daha fazla ihtiyacı var.

"Her halk hakettiği gibi yönetilir. Hayatta doğru ve güçlü vardır. eğer doğru olanı değilde güçlü olanı seçerseniz sizi "doğru" olmayan "güçlüler" yönetir. Tıpkı bu güne kadar yönetildiğiniz gibi. Bakın işte Akp ve Chp nin gündemine anlattıklarına, senin villan havuzlu senin boyun kısa gibi gündemden uzak saçmalıklar. bu millet siyaseti futbol taraftarlığıyla karıştırıyor. Ben bu adamın partisinden başka ayakları yere basan bağımsız politika çizen başka parti göremiyorum, ama şunu görüyorum, bu Millet Atatürk gibi bir lideri ve onun verdiği mücadeleyi ne anlayabilmiş ne de haketmiş..."

Osman Pamukoğlu gercekten adam gibi adam, başkanı olduğu HEPAR partisinin sitesini, tüzüğünü, videoları izleyin. Yorumları okuyun, laf olsun diye,"inadına evet, inadına hayır diye cehalet kokan, makarnaya bulgura oyunu satanların değil, bilincli, erdemli Vatanseverlerin yorumlarını okuyun. Temiz, sağlam, denenmemiş, yamuğu yanlışı olmayan, din ulemalığı ile siyasete tutunmayan bir parti. Alın size karizmamı karizma, kodummu oturturum diyen "sertliği" (hani bizim milletimiz pek sever güdülsün, sürülsün, bağrılsın azarlansın, hiç olmazsa aşağılanmadan bunları kendinize yaptırın babında bir benzetmeyle bu yönünü ekledim) aklı,bilgisi, askeri tecrübesi ise yanında lokum lokum, yıllarca orduda üstün başarılar elde etmiş, terörle yıllarca mücadelesi olmuş, memhmetçikle omuza, en önde çarpışmış, zekası ve komuta yönetimiyle başarılı işler yapmış (bu özellikleri ben bir yerden hatırlıyorum ama)...Zaten son anketlere baktım da baya bir yükselişe geçmiş. Ama işte tabana, halka anlatılması lazım. Sessiz sessiz ama derinden geliyor, köy köy kasaba kasaba dolaşıyor, ama malum medyacılar "bilir kimi neyi yazıcağını" En azından bu partinin mecliste olması şart, zaten görünen o ki, büyük bir potansiyel var. Kimbilir belki Atatürk gibi askeri kökenli birinden sonra bir başka asker vardır ufkumuzda...

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP