9 Temmuz 2010 Cuma

Mucize İksirler" den aldığım teşekkür ve yeni bir iksir; kırışıklıklar için "nar çekirdeği yağı"

Zaman Zaman Mucize İksirler den sizlere hebarler veriyorum, izlemeyenler, kaçıranlar yada bilmeyenler için. Ama bunu yaparken biraz tereddüt içindeydim, sonuçta topluma mal olmuş, hepsi işin ehli kişilerin ortak blogları olduğu için yayın ileklerini ihlal etmemek adına tereddütüm oluyordu. Sanırım teknolojinin hizmetlerinden yararlandılar ki benim bu düşüncemden haberdar olup, bana nezaketleriyle birlikte teşekkürlerini iletmişler ve çekinmeden bu bilgileri paylaşabileceğimi bana bildirmişler. Bildiğiniz gibi, Ender Saraç, İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki, Suna Dumankaya ve Şems Aslan'a ait olan bu blog, doğal ve bitkisel tavsiyelerde bulunuyor, uzman oldukları alanda tecrübe ve bilgilerini aktarıyorlar. Kendilerine bende bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettim ama burdan bir kere daha teşekkür etmek istiyorum. Bu diyalog bir kaç gün önce oldu ama ancak fırsat bulabildim. Kızım da bu bölümün tahsilini yaptığı için biraz daha gönül rahatlığı ile bu bilgileri paylaşmakta sakınca görmüyorum, yinede herkes kendi biyolojisine göre Dr. eşliğinde bunlara uymalı.


http://hobibox.blogspot.com/2010/05/elma-ve-sut-ile-krsklk-maskesi.html#comments
mucize iksirler dedi ki...
Merhaba mucize iksirler bloğumuz "Bilgi paylaştıkça çoğalır" düşüncesiyle kurulmuş bir paylaşım sitesidir. Sitemizdeki bilgileri daha çok kişiye ulaştırmamızda yardımcı olduğunuz, emeğe saygı göstererek sitemize link verdiğiniz için teşekkür ederiz.


hobibox dedi ki...
Sevgili "mucize iksirler" böyle bir yaklaşımla ve düşünceyle beni mutlu ettiniz, şimdi daha bir gönül rahatlığı ile sizlerden haberler vericem. Bende size teşekkür ederek sevgiyle sağlıkla kalın diyorum.


Şimdi, Suna Dumankaya'dan kırışıklıklar için yeni bir formülü paylaşıyorum. Ben bunu deniycem, umarım güzel sonuç alırım.

**************************

Bir tatlı kaşığı yoğurt ile Bir tatlı kaşığı yaş mayayı karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı cildinize sürerek 20 dakika bekletin.

Her akşam cildinize organik nar çekirdeği yağı ile masaj yapın.

Dışarı çıkmadan önce cildinize güneş koruyucu ürünler sürmeyi de ihmal etmeyin.
Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP