20 Haziran 2010 Pazar

Çok şık abiye bolero ve şal modelleri

Bu şık  bolero ve şallara geçmeden önce beni  sinir eden konuya değinmek istiyorum. 

Blog camiasında bir adap vardır yayın ilkeleri vardır. Elimden geldiğince uymaya çalışıyorum. 

Ne yazık ki, bir çok site, bu güzelim çalışmaları "NETTEN ÖRNEK" "NETTEN MODELLER" deyip işin içinden sıyrılıyorlar "NETTEN" demekle üzerinden yükünü atıyor aklı sıra, yani bunu bulduğunuz sayfayı bir kaç işlemle yayına dahil etmek çokmu zor, o kadar vaktiniz yoksa o zaman bu emeğe bu şekilde ortak olmayın. Yazıktır, zaman harcanıyor, para harcanıyor, emek harcanıyor ama birileri gelip bunları bir kalemde harcıyor. Buna kimsenin hakkı yok. Kaynağı belli olmayana lafım yok, sonuçta sanal ortam, paylaşıma açık bir yer, ama adı adresi sayfası sitesi var olupta,  kendi portföyünü zenginleştirmek adına ,  telif ve yasal hakları hiçe sayımak biraz ayıp oluyor ve özellikle de neye sinir oluyorum biliyormusunuz, hem emeğe saygısı yok, alıntı diye geçiştirmiş (oda lütfeden olursa) sadece resmi yayınlamış, kendisine ait olmadığı aşikar, ama resmide kocaman affedersiniz eşşek damgası gibi "falanca.blogspot" diye sözüm ona kopylanması durumunda , işi kendine mal etmiş. E pes yani, bu kadarda yüzsüslük olmaz, buna sadece blogspotta değil, blogçu yada diğer blog hizmetlerinde karşılaştım. Yani o insan belki para kazanıyor, hiç olmazssa bağlantı ver ki, kazanca çelme takacağına destek ol...Kusurbakmayın,  sinirlenince dilimin ayarı yoktur ama haksızlığıda tahammül edemiyorum, emeğe saygısı olmayanın, insana hiç saygısı yoktur.


 

Bu sarı boleroya bayıldım, zaten sarıyı çok severim ben hele bu tonunu. çok muntazam örülmüş. Bu ve hemen alttaki örgünün sahibi burada.

Linki yukarıda verilmiştir, bu da süper olmuş.Yukarıdan üçüncü modelden buraya kadar olan modellerin sahibi aynı, sitesi burada. Hepsi farklı sayfalarda olduğu için sadece birinin linkini verdim ama siz, o konuya ait etiketi tıklarsanız  yani "bolero" ya tıklarsanız hepsini görmüş olursunuz, ben kendi beğendiklerimi paylaştım. Hepsini çok güzel örmüşler yapanların emeklerine ellerine sağlık.Bu bolero daha günlük daha spor, maalesef gercek sahibini kendiside vermediği için bende , bu şalı gördüğüm sayfaya link vererek prim vermek istemiyorum. Şimdiye kadar bu yüzden hiç yerli sitelere yer vermedim, elbette paylaştığı için teşekkürü hak ediyorlar, ancak bu emek sahibine yer verseydi, hem kendi sayfasına teşekkürümü ileticek hemde emek sahibine yer vericektim.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP