17 Mayıs 2010 Pazartesi

Doğum Günü


Hafta sonu benim minik kuzucuğumun,yakışıklı prensimin doğum günü vardı. Cuma gün akşam evi süslemeye başlayınca şaşırdı, yarın doğum günün tatlım diyince "ııki doğdun Boya" diye zıpladı durdu kuzucum. Doğum günü sürprizimizi babamız yaptı kuzuya, evde envayi çeşit oyuncağı dolu olan Şimşek Mc queen pastası sipariş vermiş. Nasıl sevindi anlatamam. 2 yaşına girdiği güne kadar anne bile demeyen kuzum bir dilli şimdi anlatamam. Bir senede evrim geçirdi yavrum resmen :D İşte size birkaç anektot

*****Bir akşam ailece yemek yerken ablamız sordu:
-anne ben büyünce annanemi olacam yoksa babannemi?
-Kızın olursa anneanne, oğlun olursa babaanne olursun yavrum der demez bizim annanne delisi yumurcak atladı hemen
-Hayıyyyy, men annanne abaa dede :D :D :D

*****Anneler gününde eve getiremedik annanneden birkaç gün annemlerde kaldı. Şu meyveli yoğurtlardan almışlar, kapağını açınca başlamış bizimki kapağı yalamaya; dedesi :
-orası yalanmaz oğlum bırak onu deyince verdiği cevap:
-şen bunun tadını biymezsin adamım !!!!!!!!
Bunlar zamane çocukları arkadaşlar vallahi, hergün bişey yapıyor, hergün yeni bişey yumurtluyor. Adamım ne demek yaaaa :D nerden duyar, nasıl öğrenir bilinmez. TV çocukları hepsi nitekim.

Canım kuzucum iyiki doğdun, iyiki benim yavrum oldun. O güzel kokunu koklamaya doyamadığım, o güzel yüzüne bakmalara kıyamadığım, sevdiceğim, minik erkeğim. Her iki lafının biri "şeninim annem" diyen benim minik kuzucum nice mutlu,sağlıklı, sevgi dolu yıllara inşallah.
Rabbime şükürler olsun sizi bana verdi; anneliğin en güzel, en tatlı yanlarını tattırdınız bana İremim ve Boram, iyiki varsınız. Allah tüm isteyenlere bu güzelliği yaşatsın inşallah.
ŞENİNİM BORAM :))))

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP