14 Nisan 2010 Çarşamba

Pembe-Yeşilin büyüsüyle yeni tema


Güzel bir akşamdan güzel dostlarıma merhaba...Boya badana bahar temizliği derken ( bu arada hala boyaya başlanmadı o başka, sadece ordan oraya eşya boşaltmakla geçiyo günler, ustamızın boş vaktini bekliyoruz) arada bu temayı çıkardım.Sevgili Mine teması için epeydir bekliyordu. Bendeniz malum serap gibi bir görünüp bir kaybolunca benden ümidini kesenler gittikçe çoğalıyor galiba.

Yorgunluğumu atarken, sadık dostlarımdan laptopla haşır neşir oluyoruz sık sık, tabi fazla derinlere inemiyorum o başka, yorumlar, konu eklemek hak getire. Sizleri ihmal ettim ama emin olun gönlünüzü alıcam her fırsatta. Bu işler yakamı yaklaşık bir ay gibi bırakmıycak gibi, neyse Allah yardımcım olsun diyerek, gelelim konuya.

Sevgili Mine'nin temasını bitirdim, aslında bu telaşa başlamadan bir kaç hazırlık yapmıştım ama, resim programının deneme sürümü bitmesi üzerine, başka program arayışım, yeni bulduğum programa bir kaç gün alışma süreci, resim ve tema düzenleme işiyle birlikte bir de benim ev ahali durmum bunu bir süre askıya almama neden olmuştu. Nihayet iki iki üç gün boyunca arada bulduğum boşluklarda bitireyim dedim. Birilerini bekletmek beni çok huzursuz ediyor. Sırada daha bekleyen arkadaşlarım var ama onlara az daha sabır diyorum. Yine ara ara dönücem sizlere.

Mis kokulu lezzetler'in sahibi Sevgili Mine, sağolsun sabır ve anlayışla beni bekledi. Bende elimden geldiği kadar, kendisinin zevk ve isteklerine göre bişeyler yapmaya çalıştım. Yeşil ve çiçek aşığı biri olarak umarım yeni temasını güle güle kullanır, ve daha nice mis koklulu lezzetlere ev sahipliği yapar.

Evet hanımlar bana şimdilik müsade, hamarat arkadaşınız sizlere biraz ziyaret tutuna çıkacak. Bu gece ki yorgunluğumu sizlerin sayfalarında gidereceğim. Sizlerin de soru ve istekleriniz olursa bu kapı her zaman açık. Yine yokluğumda beni unutmayan sizlere teşekkürlerimi yolluyorum. Yeni ekleyen arkadaşlara maalesef teşekkür turuna çıkamıyorum. Çünkü blog bağlantıları yok, eğer bunları düzeltirlerse en kısa zamanda gelicem, yada blog adıyla iki kelime yorum bırakırlarsa çok sevinicem.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP