26 Nisan 2010 Pazartesi

Parmaklarda ki iğnedenlik (yüzük)

Bu yüzükleri görünce nasıl bir maharettir dedim, ve hemen mercek altına aldım. Tasarımcımız, koldan sonra parmağa takılan iğnedenlik yapmayı akıl etmiş, iyi de etmiş. Basit gibi görünse de oldukça aşamalı bir işlem olduğu belli, kumaş ve yün keçeden oluşan bu aksesuarın yapılış ve anlatımı yok, sadece ürünlerinin satışının olduğu bir siteye sahip olan...
yaratıcısı adetini 10$ dan satıyor, bize göre yaklaşık 20 TL. olan bu ciciler biraz fazla yani, pahalı olduğundan değil de, buna bu parayı kimsenin vereceğini sanmıyorum, kullanacağım yüzük alırım daha iyi diyen çok olacaktır. Haaa ben sıradışıyım derseniz parmağıma takar çıkarım da dersiniz...Ben çok ilginç buldum, almaktan ziyade ben bunu oturur yaparım diyeniniz olursa, takı yapan biriyseniz özellikle fazla zorluk çekeceğinizi sanmıyorum. Haydi kolay gelsin.

(sayfa linkini verebilmek için tıkladığımda pc kilitlendi ve kapandı, o yüzden tekrar aynı sayfayı bulamıyorum. ve hala bağlantı verme yerinde sorun var, site sahibinde özür dileyerek en kısa zamanda telafi edeceğimi bildiririm)Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP