28 Nisan 2010 Çarşamba

Ekosenin dayanılmaz güzelliğ ve sonucuGüzellerim günaydın, nihayet ustamız bugün iş başı yaptı, evde adım atacak yer yok, resmen eşyaların üzerinden birdir bir atlıyoruz, badana, yağlıboya, bazı yerlerin tadilatı, mobilyaların değişikliği ve dönüştürülme işleri, eşyalar, çeyizler yayıntılar....ooooff, say say bitmiyor, sabah kaltığımda anlık sinir ve stresle, herşeyi balkondan atasım geldi, onu sakla bunu sakla, sakla samanı gelir zamanı diye diye, ev samanlığa dönmüş...

O yüzden dünden beri hazırladığım önceden planlanan postlar sayfamda yayınlanıyor, fırsat buldukça da bir iki günlük hazırlayıp işlerin başına dönüyorum, yorumları şimdilik yayınlamakla yetinicem, cevap yazma ve sizi ziyaret etme işini bir süreliğine askıya alıcam izninizle, ama sanmayın sizlerden uzakım. Siz yorumlarınızı ve ziyaretlerini eksik etmeyin ki tamamen bunalıma girmeyim :)

Bu şirin broşlara gelince, çok şeker ve güzeller değilmi, ince zevk ve maharetin birleşimiyle harika bir emek çıkmış ortaya, kumaş, bir kaç basit adım ve dikiş olayından sonra böyle şık bir broş haline gelmiş. Yapılışı yok ama, "arif" olana gerek te yok sanırım. Daha bir çok model ve tasarımdan feyz almak için buraya tıklayabilirisiniz, üretkenliğin ve emeğin yeri hiç bir şeyle dolmuyor sanırım. Emeğine sağlık herkesin.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP