17 Mart 2010 Çarşamba

Yeni adres, yeni isimle ben geldim...Herkese merhabalar. Bir kaç gündür yine aranızda yoktum. Öncelikle burayı ve hepinizi çok özlediğimi söylemek isterim.Bu ayrılığın sebebi sayfamla ilgili bazı değişiklikler. Düşündüklerim ve yapmak istediklerimin daha sağlıklı daha verimli olması açısından google amcanın blogsportundan, "özel etki alanı" na transfer oldum. Yani namı diğer "GELİNCİK" şimdi oldu "HOBİCELL'
İsim için bildiğiniz gibi, sizlerinde fikrine başvurarak bir çok alternatşf düşündüm ama ne yazık ki, istediğim ve düşündüğüm isimler google amcadan parsellenmiş olduğu için alamadım.

Gördüğünüz ve izlediğiniz gibi konsept olarak siz hanımlara, ve hanımların yapabileceği herşeye ve herkese hitap eden bloguma, bunların hepsini kapsayacak "HOBİCELL"  isimini uygun buldum. Aslında "HOBİSEL" olarak alıcaktım ama dediğim gibi istediğim hiç bir ismi alamadım, biraz ingilizce oldu ama, yabancılaşmaya bu kadar karşı birinin başına ancak bu gelebilridi. Yinede memnun ve içime sinerek başladım ve çıktım bu yola, inşallah hayırlısı ile güzel paylaşımlara ve dostluklara imzamızı atarız. Bu dönem içinde beni yanlız bırakmayan ve bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.

Şimdilik "minima" klasik şablonunu biraz kendime göre değiştirerek kullanıcam. Daha ilerde biraz daha web görünümlü ama blog camiasından ve o göz alışkanlığından kopmayacak tasarımlarla karşınıza gelebilirm.

Bu alana geçiş sürecinde bazı teknik sorunlar yaşadım ve daha da eksiklerim bitmiş değil. Bu yüzden yorumlara ve paylaşımlara katılamadım ama en kısa zamanda bunları telafi edicem. Bu anlamda sizlerin hoşgöürünüze sığınıyorum. Sizleri buradan ayıramıycak, güzel, hoş, ilginç, değişik ve yararlı paylaşımlarla bu açığımı kapatacağımı umuyorum

Şimdi, yeni adres, yeni imaj ve yeni isimle daha güzel paylaşımları hazırlamak üzere müsade istiyorum. Sevgiyle sağlıcakla kalın güzellerim.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP