30 Mart 2010 Salı

Kırmızı tutkunlarI için tema ve yeni açtığım blogMerhaba güzeller, kısa bir aradan sonra tekrar buradayım. Bu aralar bu tema işi epeyce vaktimi alıyor. Bir arkadaşımıza tema hazırlığına başlamadan önce, bu elimdeki vitrinlik temayı bitirmek istedim. Vitrinlik dedim yani, hazırladığım bu temayı, tarzına konseptine zevkine uygun olan blog yazarlara görücüye çıkacaktır. Kırmızıya tutkun olanlar için düşündüm bu tarzı, elimdeki scrap resimleri bu şekilde dizayn ettim. Ama şunu söyleyim çok uğrştım ve çok özendim, tema hazırladığım arkadaşlar bilirler ne kadar titiz olduğumu, içime sininceye kadar, üşenmem uğraşır dururum. Bu biraz frapan bir tema oldu allı taşlı incili, buna uygun içeriği olan blog arkadaşların zevkine sunulmuştur. Daha sırada çok şirin ve cici tasarımlarım var, fırsat buldukça sizlere sunucam.

İki gündür yorum ve ziyaretlerle ilgilenemedim, bugün halletmem gereken işler var, o yüzden gelince hepsini telafi edicem. Bu yüzden şimdiden paylaşıma açtım, sizlerin sormak istedikleriniz olursa bana çekinmeden yazın, gerek yardım gerek temalar için. Bu çalışmaları daha sağlıklı yürütebilme adına tasarımlarımı deneyip uygulayacağım ve sunacağım bir blog daha açtım, " http://visualbydesignafet.blogspot.com/ " oradan da yazabilirsiniz, hatta tema ve teknik soruları doğrudan oraya yazabilirsiniz. Hazırladığım tasarımlar bir kaç gün bu deneme blogta vitrine çıkacaktır, daha sonra sahibine ulaşınca kaldırılacaktır, ben sadece nasıl göründüğüne dair bilgi olsun diye kendime göre başlık ve konular ekledim, isteyen ve beğenen blog sahibinin içeriğine göre değişiklikler eklemeler yapılacaktır.

Bu "kırmızı tutkusu" adını verdiğim tasarım da bir kaç gün oarada kalacaktır, bu arada resimler ve görsel sunumlar benim özgün çalışmamdır, lütfen kopyalanmaması ve yayınlanmaması rica olunur, en azından sahibini buluncaya kadar.

Bu arada bana daha önce yazıpta tema isteyen arkadaşlar var dı, atladıklarım olduysa kusurabkmayın lütfen, bu isteklerinizi yenilerseniz sevinirim, ayrıca bildiğim ne varsa paylaşmak adına sorularınıza da elimden geldiği kadar cevaplıyacağım.

Hepinize güzel bir gün diliyorum güzeller, sevgiyle sağlıcakla kalın...

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP