3 Mart 2010 Çarşamba

Beyaz çayı satın alabileceğiniz yerler
Dünkü beyaz çay konulu yazımdan sonra nerede satıldığını soran arkadaşlarım var, bu linke tıklarsanız http://www.chado.com.tr/  Beyaz çaya ulaşabilrisiniz.Burada beyaz çayın dışında diğer çeşitleriyle ilgili bilgi ve ürün çeşitlerinin satışı yapılıyor, ayrıca bir forum sayfasında şöyle bir bilgiye ulaştım, umarım işinize yarar. Çünkü bu çok değerli ve nadide çayı hakikaten kullanmaya başlarsak eminim piyasası da o kadar çoğalır ve ucuzlar, rağbet gören bir ürün bizlere daha çabuk ulaşır. Siyah çayın gerçekten nasıl yapıldığını nasıl karartıldığını bilseniz sofraya koymazsınız. Ürün kötülemek değil ama tüketici olarak bunları bilmek te hakkımız.

Beyaz çayla ilgili yorumlar, buradan da fikir edinebilirsiniz.
Yazan: yasaraycin
Tarih: 2009-08-09 06:06:51

Konu: beyaz çay üretiyorum
beyaz çayı 1 yıldır kendim üretiyorum.çay müstahsiliyim.fabrikadan çıkan çayları içmiyorum.nasıl üretildiklerini biliyorum.zaten görseniz sizde içmezsiniz.şimdilik eşe dosta satıyorum.tek tek elle topluyorum.tertemiz ve sağlıklı.mesela yıllardır çektiğim ülserden kurtuldum.dünyanın parasını vermeyin.çok uygun fiyata gönderebilirim.sağlıklı günler dilerim. yasaraycin@mynet.com 05353524120
Yazan: isimsiz
Tarih: 2008-10-04 23:29:11
Konu: Banu Hanım için bilgi

Chado markalı beyaz çayları Life Co, Eco Life, Dr. Nature, Keyif Shop gibi istanbul'da caddebostan, nisantasi, bebek ve anadolu hisari gibi semtlerde bulabilirsiniz.

Erdem Güleç

 
Yorumların linki de burada;
http://kokona.blogcu.com/beyaz-cay/3119176

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP