3 Mart 2010 Çarşamba

Bana "isim" bulurmusunuz?Arkadaşlar, bu hafta alan adı alıcam yani "www" ünvanıyla sizlere ulaşıcam ama ne yazık ki, google amca bana "gelincik" adını vermiyor, ne "com" olarak, ne "net" ne "org" olarak vermiyor, araya yada sonuna başka harfler eklenirse tamam diyor, onlarda saçma sapan.

Sitemin, tam manasıyla web işleviyle sizlere ulaştırmak, ve her bakımdan kadına eve hayata dair paylaşımları içermek ve daha zengin görsellikle birlikte içeriğe sahip olabilmek için bu geçişi istiyorum. Gelincik adı olamıycana göre bana alternatif isimler öenerebilirmisiniz cumaya kadar, benim konseptime ve paylaşımlarıma uygun olarak aklınıza gelebilecek her türlü fikirlere açığım.

Ben "FENOMEN" istedim ama ne yazık ki onuda almışlar "fen-omen" olarak veriyor, en kötü ihtimalle o olabilir, bunu istememin sebebi de, fenomen: çok popüler, çok tutulan görülen bilinen anlamında olması, yabancı kökenli olmasından dolayı fransızca da daha başka anlamı var ama Türkçe mizde bu anlamda kullanılıyor, Değişik ve kalıcı isim olarak aklınıza gelen bir isim olursa sizlerden paylaşmanızı isterim. Şimdiden çok teşekkürler. Hatta isim annesi olarak ona hediye bir tema bile hazırlarım :)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP