8 Şubat 2010 Pazartesi

Sevgililer günüde kendi diktiğiniz kravatı hediye edebilirsiniz.


Malum sevgililer günü yaklaşıyor, bu tarz günlere karşı antipatim olsa da, topluma ayak uyduruyoruz. Böyle günlerin masum hikayelerini yada olaylarını, para harcayanla para kazananın arasında rant kapısı için kullanılmalarını sevmiyorum. Ayrıca, sevgili yapma yaşını geçtik ama beni bir gün hatırlayan sevgiliyi neyleyim. Yok öyle demeyin, inanın bütün bir sene boyunca saygıdan uzak, sevmeyi sadece kıskanmaktan geçtiğini düşünüp "kazaklığı şanından sayan" sözde sevgili senenin bir gününde "MADE IN CENTİLMEN" kesilince, bugüne yakışır halde ortalarda kıvranan o kadar "erkeklerimiz" var ki, bazen böyle bir günü yaşattıkları için kadınlarmı, erkeklermi şükrediyor dur bilemiyorum :)

Ammmaaa...gerçekten sevip ve bu sevgiyi göstermek için, bu günü amaç değil, araç olarak gören masum sevdalara ve sevdalılara sözümüz yok...

Efendim gelelim günün konusuna, öyle yada böyle 14 Şubak için piyasa haldır haldır çalışıyor, bütçeye ve zevke göre her yerde herkese çeşit çeşit hediyeler var. Lakin benim hediyem "el emeğim olmalı" diyorsanız buyrun buraya alayım sizi. Kravat takmasını seven kocalaranıza çok şık ve güzel bir hediye etmiş olursunuz. Yapımı adım adım anlatılmış, daha vakit de var, belki işinize yarar. Gerçi sayfa bu etkinliği babalar günü altında yayınlamış ama, sonuçta her baba aynı zamanda bir koca :)

Güzel bir hafta dileyerek tüm güzellerimi kocaman öpüyorum.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP