27 Şubat 2010 Cumartesi

Kitap kursuyla bu harikaları yapabilirsiniz


Bu meyve tabağını görünce ağzımın suyu mu akmadı, hayranlık mı hissetmedim, kıskançlık mı hissetmedim, daha neler neler, gerisini varın siz düşünün. El oğlunun böyle güzelliklerini görüpte bunları düşünmemek mümküğn değil.

Bu keçe'nin daha bir kaç yıl öncesine kadar yüzüne bakmaz ken böyle baş tacı olması da ayrı bir konu, daha üç yıl önce büyük bir erkek giyim tekstil fabrikasında satın alma sorumlusuy ken, malzeme alımlarında keçeler geldimi burun kıvırırdım, be mubarek kadın atılan fazlalıkları alsana işte.Bak nasıl kıymete bindi şimdi. O zaman bile işçiler kalanları alırlardı da sorardım napıyorsunuz diye, soğuk havalarda iç yeleği dikiyorumz derlerdi. Şimdi ne iç yeleği, neredeyse gelinlik yapılacak:)



Neyse efendim, gelelim bu meyvelerin hikayesine, burada ki hanım, bu meyveleri aldığı bir kitap sayeseinde bunları yapmış. Bu kitap öyle böyle değil yani, bu kişiye ait olan (kendileri japon olduğu için adını yazamadım, Etsy de sadece kullanıcı adı mevcut) bu kitap Etsy de satışa çıkmış ve böyle meraklıların evlerine gitmiş, sonuçta böyle harikalar çıkmış. Kitabı biraz inceledim, benim yapmayaı düşündüklerimin aslında ne kadar uyduruk kıytırık olduğunu farkedince birden vazgeçme kararı aldım, yada bu şekilde geliştirme kararı almak gerekiyor. Belki işinize yarar.

Hepinize güzel bir hafta sonu diliyorum.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır.

Sitedeki bütün resimler internetten toplanmıstır. Bir şikayetiniz varsa lütfen o konunun altına yorum yapın...

YORUM YAP